Nejčastější dotazy

11.11.2015

JAK SLUŽBU ECOPLEX OBJEDNÁVAT?

Systém Ecoplex je určen výhradně pro kadeřnické salóny. Postaráme se o veškerou distribuci a informační materiály pro váš salón. Neváhejte a vyzkoušejte.

Detail
CO JE TO ECOPLEX?18.1.2016

CO JE TO ECOPLEX?

Profesionální vlasový systém na ekologické bázise kterým budou vlasy maximálně silné, pružné a zdravé IHNED PO JEJICH BARVENÍ ČI ODBARVENÍ. Nejedná se o regenerační či keratinové ošetření. Ecoplex je vaše vstupenka do budoucnosti – revoluční systém vytváří DISULFIDOVÉ MŮSTKY (VAZBY) mezi jednotkami keratinu. Dojde k obnovení vnitřní struktury vlasu. Vlákno se vyplní zevnitř, zesílí, získá odolnost, barva dobře drží a je zářivá.

Detail
18.1.2016

3 KROKY POUŽITÍ SYSTÉMU ECOPLEX

Zajišťuje a prodlužuje výsledný efekt získaný s produkty ECOPLEX. Uzavírá přírodní aktivní látky z předchozího ošetření ECOPLEX ve struktuře vlasu, zlepšuje stav křehkých zón vlasů a dodává jim mladistvější a zářivější vzhled.

Detail
18.1.2016

JAK PŮSOBÍ ECOPLEX NA VLASOVÁ VLÁKNA?

Vlas se skládá z dřeně, dále kortextu (kůry) a šupinatého ochranného obalu – kutikuly. Kortex zabírá 75–80 % vlastní vlasové hmoty. Skládá se z protáhlých buněk - vláken keratinu, které se seskupují do snopečků.

Detail
18.1.2016

JAK POSTUPOVAT PŘI OŠETŘENÍ?

Před zahájením práce se systémem Ecoplex si důkladně prostudujte návod a řiďte se uvedenými pokyny. V případě nejasností ohledně aplikace produktů nebo další dotazy, napiště nám na e-mail ecoplex@ItalyStyle.cz nebo na Facebook Ecoplex CZ

Detail
18.1.2016

CO OCENÍTE PŘI PRÁCI SE SYSTÉMEM ECOPLEX?

Systém NEPOŽADUJE zvýšení síly oxidantu, prodloužení doby působení barvicí/odbarvovací směsi nebo změnu poměru míchání barvy a oxidantu. Neměňte své zvyky.

Detail
18.1.2016

KOLIK TO STOJÍ A KDE ZJISTÍM CENU?

Profesionální vlasový systém Ecoplex je určen především pro kadeřnické salóny a je tak nutná registrace, ke zjištění cen produktů. Běžný zákazník může zakoupit produkty určené pro domácí péči. Ceny naleznete v detailu článku.

Detail