O nás

Společnost ItalyStyle.cz je partnerem profesionálů již 25 let.

Jsme výhradním distributorem nového systému Ecoplex, který je vyroben v Evropě s certifikací ECOTECH od americké značky I.C.O.N.

Dalé jsme také výhradním distributorem italských profesionálních značek zabývající se kosmetickým a kadeřnickým vybavením salónů jako jsou např.: Maletti, Beauty Star, Nilo, Panestetic, Bioline, Alissa Beauté, Uki International, Gestil, Parlux, Leader Calm či Framesi.

Nejen tedy, že jsme schopni kompletně vybavit Váš salón designovým nábytkem a doplňkovým vybavením až do posledního detailu, ale našim cílem je zejména poskytnout silné partnerství jak profesionálům, tak zpřístupnit kvalitní výrobky určené pro krásu také domácnostem.

Výrobce pečlivě vybíráme a jsme s nimi jako výhradní distributor pro Českou Republiku v úzkém kontaktu. Rádi Vám poradíme, vysvětlíme všechny případné dotazy a předáme mnohaleté zkušenosti na trhu. Spoustu nových informací ze světa krásy, získáte na našem blogu psaný našimi technology a předními českými odborníky z oboru. Mimo jiné pořádáme celou řadu vzdělávacích programů na kosmetická ošetření, masáže, práci s barvami, účesy a střihy, nebo kadeřnické show a také estetický kongres.

Díky našemu profesionálnímu teamu a prověřeným dodavatelům se s námi ve světě krásy neztratíte.

Navíc jsme Vás stále k dispozici také v showroomu v Praze. Sjednejte si s námi schůzku, nebo nás jen tak navštivte na adrese: Českomoravská 1181/21, Praha 9 - v blízkosti O2 arény.

… pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.