ZKUŠENOSTI KADEŘNÍKŮ

Hair stylist ADELE DIVIŠOVÁ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

11.12.2015 | ZKUŠENOSTI KADEŘNÍKŮ

Jak se Vám s ním pracuje?
Práce s Ecoplexem je tak jednoduchá, že bez něj se mi barví velice špatně. Jakmile nepřidávám Ecoplex do barvy, melíru nebo přelivu, tak mam pocit, že barvení šidím. Stačí odměřit požadovanou gramáž a přidat jej do směsi. Následná vůně Washplexu a Ecoplexu 2 (FuseBond) dodá rituálu hodnotu. 

V čem pro Vás spočívá největší přínos Ecoplexu?
Největším přínosem je pro mne posunutí hranice barvení a odbarvování. Bez něj jsem limitovaná kondicí vlasů, takto mohu i velice porušené vlasy přeměnit do požadovaného odstínu bez zničení - a co víc, ve finále je ještě uzdravím.


Na které techniky ho nejvíce používáte?
Ecoplex používám na všechny dostupné techniky a i na hloubkové zábaly. Největším pomocníkem je mi však při několikanásobným stahování černé barvy.

Už jste jej používala na zákazníka s hodně poškozenými vlasy, které by se normálně špatně barvily, nebo třeba při odbarvování?
Ano, i na velmi zlámané vlasy mám vyzkoušený Ecoplex, jak v melíru, tak v barvě. Bez navýšení aktivátoru jsem posunula hranici zesvětlení a opět bez zničených vlasů. 


Jak vnímají Vaši zákazníci výsledný efekt? Co sami říkají o svých vlasech po aplikaci Ecoplexu?
Zákaznice jsou nadšené. Reakce jsou velmi pozitivní. Jen jedna zákaznice si stěžovala: „Nyní mam tak zdravé vlasy, že vůbec nevím, jak s nimi pracovat.“

Mohla byste Ecoplex® doporučit?
Doporučení? Z mé strany je to nutnost každého salonu mít tento zázrak, na který se můžete 100% spolehnout. Protože pokud v našich rukách máme takovou moc posunout hranice, tak by byla škoda ji nevyužít. Miluji vše ekologické a Ecoplex je ztělesněním všeho, co jsem v salonu dosud neměla.  Back