ZKUŠENOSTI KADEŘNÍKŮ

HANA PUKLOVÁ - Hair studio IN, Prostějov

11.12.2015 | ZKUŠENOSTI KADEŘNÍKŮ

Jak se Vám s ním pracuje?
S Ecoplexem se mi pracuje opravdu perfektně. Jsem z něj opravdu nadšená, jsem ráda, že mohu zákaznicím ve svém saloně poskytnout takové profesionální ošetření. Celkově to zvyšuje komfort nabídky, teď už je možné vážně skoro všechno.

V čem pro Vás spočívá největší přínos Ecoplexu?
Opravdu velkým plusem pro mě je, že Ecoplex je přírodní, dále pak, že práce s ním je fakt jednoduchá a rychlá, a díky tomu jsou vlasy hned v kondici.


Na které techniky ho nejvíce používáte?
Nejčastěji Ecoplex užívám jako samostatné intenzivní ošetření, pak také hodně při zesvětlování nebo při melírech. V podstatě ho vlastně používám při 90% své práce - už si ani neumím představit, že bych ho neměla.

Už jste jej používala na zákazníka s hodně poškozenými vlasy, které by se normálně špatně barvily, nebo třeba při odbarvování?
Jasně, určitě, poškozené vlasy mají většinou všichni noví klienti. Přicházejí se špatně odbarvenými, krepovatými vlasy - díky Ecoplexu už odcházejí bez nich.

Jak vnímají Vaši zákazníci výsledný efekt? Co sami říkají o svých vlasech po aplikaci Ecoplexu?
Reakce zákazníků je fakt skvělá, jsou ze svých vlasů vážně okouzlení. Když ke mně příjdou zase po měsíci, jejich vlasy jsou pořád krásné, i tak ale Ecoplex chtějí (i když to je vlastně služba navíc) - pamatují si ten úžasný pocit, když odcházeli poprvé a chtějí to zažít znova. Dokonce mi i přivádějí i další klienty co po Ecoplexu touží, což je prostě bomba.

Mohla byste Ecoplex® doporučit?
Doporučit Ecoplex? Stoprocentně. Pracuji s ním hned od začátku, od listopadu a zkrátka luxus. Já neumím moc hledat slova, já ukázky svých prací s Ecoplexem vždy popisuji hromadou srdíček a vykřičníků, takže asi tak :)

 

  Back