Technologie

PŘÍRODNÍ AKTIVNÍ LÁTKY 100% natural + TOP TECHNOLOGIE

 

     


Aktivní složky komplexu snadno pronikají do kortexu vlasu, kde regenerují disulfidové můstky a
vytváří nové. Ve formuli X.FACTORU jsou použity například tyto zdroje vysoce účinných ingrediencí:

 

VÝTAŽEK Z MAGNOLIE - HONOKIOL A MAGNOLOL

Látky HONOKIOL a MAGNOLOL mají schopnost snadno pronikat membránami bílkovin a vytvářet propojení molekul. Dále se jedná o silné antioxidanty a mají antibakteriální účinky.

 
NONI

Noni není moc známá Jedná se o tropický keř typický pro země jako je Havaj, Fidži, Malajsie nebo Indie. Výtažek především obnovuje tkáně a vykazuje antiseptické účinky. Je oblíbená v lidovém léčitelství.

 
QUERCETIN

Látka je součástí rutinu, který se získává např. z pohanky, chřestu, tropického ovoce či z výluhu zeleného a černého čaje. Velmi dobře působí na zdraví, protože dokáže posílit křehké krevní kapiláry a zvyšovat jejich pružnost. Je významným antioxidantem.

 
OLEJ Z LÍSKOVÝCH OŘECHŮ A MERUŇKOVÝCH JADER

Oleje získané z těchto oblíbených plodin mají nízkou molekulární hmotnost, proto snadno pronikají až do mezibuněčných prostor. Velmi snadno se vstřebávají. Zmírňují podráždění a doplňují zásoby vody v tkáni. Mají regenerační a změkčující efekt.


KYSELINA CITRONOVÁ

Známý antioxidant zabraňuje růstu bakterií, kvasinek a plísní, proto se používá i jako přírodní konzervant. V tucích a olejích zabraňuje žluknutí a nežádoucí změny barvy.

 
Srdcem produktů Ecoplex je X.FACTOR.